Herešová & Růžička

  ŠKOLENÍ NA ZAKÁZKU

  Zabýváme se vzděláváním v různých oblastech práva. Díky bohatým zkušenostem nabízíme školení pro klienty s různorodým předmětem činnosti a pro různorodé skupiny účastníků od manažerů, přes specialisty až po řadové zaměstnance.

  Poskytujeme odborná právní školení pro finanční instituce, orgány veřejné správy a jejich příspěvkové organizace, drobné podnikatele, malé, střední i velké podniky. Zaměřujeme se na oblasti pojistného práva, náhradu škody, obchodního práva, GDPR a ochranu osobních údajů, IDD a distribuci pojištění, pracovního práva či právních vztahů k nemovitostem.

  Naše portfolio obsahuje širokou nabídku kurzů – například právní minimum pro HR specialisty či interní auditory, GDPR pro zaměstnance (podle pracovního zařazení školených a předmětu jejich činnosti), základy pojistného práva, pojistné právo pro produktové manažery v pojišťovnách, IDD a distribuce pojištění pro produktové manažery i obchodníky. Bohaté zkušenosti máme se školením v oblasti povinností a odpovědnosti pro vrcholné manažery firem.

  Provedli jsme řadu přednášek například pro Justiční akademii (pro státní zástupce, soudce či asistenty soudců na Nejvyšším soudu), pravidelně přednášíme na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně v rámci kurzu Pojistné právo v praxi.

  Autor: Hynek Růžička

  Partner advokátní kanceláře specializující se na pojistné právo, obchodní právo a na náhradu škody. Je rovněž autorem komentáře k občanskému zákoníku vydaného v nakladatelství C. H. Beck (Petrov, Výtisk, Beran a kol), konkrétně části týkající se pojištění.

  Facebook
  LinkedIn