Herešová & Růžička

  POJISTNÉ PRÁVO

  Jsme zkušený tým odborníků, který dokáže kvalifikovaně pomoct klientům se všemi právními otázkami spojenými s pojištěním.

  Disponujeme rozsáhlými a unikátními vědomostmi a zkušenostmi z pojistného práva. Díky znalostem pojistných, penzijních a dalších finančních produktů, související smluvní dokumentace i právní regulace poskytovatelů finančních služeb nabízíme svou odbornou pomoc pojišťovnám, finančním institucím a distributorům finančních produktů.

  Dokážeme poradit při tvorbě produktů a pojistných podmínek, řešit právní otázky v rámci běžného provozu společnosti, ale i vytvořit interní směrnice, pracovní postupy a standardy kvality. Jsme stabilním partnerem pro zajišťování compliance, tedy posuzování souladu činnosti společnosti, jejích zaměstnanců a managementu s právními a vnitřními předpisy.

  Poskytujeme školení na míru v oblasti regulace pojišťoven, pojišťovacích zprostředkovatelů a dalších poskytovatelů finančních služeb.

  Autor: Hynek Růžička

  Partner advokátní kanceláře specializující se na pojistné právo, obchodní právo a na náhradu škody. Je rovněž autorem komentáře k občanskému zákoníku vydaného v nakladatelství C. H. Beck (Petrov, Výtisk, Beran a kol), konkrétně části týkající se pojištění.

  Facebook
  LinkedIn